XXVIII Ogólnopolska Konferencja „Jakość w Opiece Zdrowotnej” - Wymiana wiedzy i doświadczeń
Przedstawiciele Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu uczestniczyli w XXVIII Ogólnopolskiej Konferencji „Jakość w Opiece Zdrowotnej”, która odbyła się w Krakowie. Kolejna edycja corocznego wydarzenia organizowanego przez Centrum Monitowania Jakości przyciągnęła praktyków ochrony zdrowia z całej Polski. Wydarzenie organizowane przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia od lat stanowi jedno z najważniejszych forów wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie jakości, bezpieczeństwa pacjenta oraz nowoczesnego zarządzania w ochronie zdrowia.



Zaproszenie na w



