Drukuj

Oddział Położniczo-Ginekologiczny w nowej odsłonie - porody rodzinne„Oddział Położniczo-Ginekologiczny w nowej odsłonie - porody rodzinne”

Szpital Specjalistyczny im.Ducha Świętego w Sandomierzu z dniem 1.06.2021 uruchamia porody rodzinne. Jest nam niezmiernie miło, że jako jedyny szpital państwowy w Polsce uruchamia porody rodzinne z możliwością pozostania taty na sali poporodowej do momentu wypisu mamy i noworodka z oddziału. Oddajemy do użytku: sale porodu rodzinnego z nowoczesnym łóżkiem porodowym, akcesoria porodowe oraz jako jedyny szpital w okolicy umożliwiamy poród w pozycji wertykalnej na krzesełku porodowym. Dwa pokoje poporodowe z wystrojem hotelowym, wyposażone w aneksy kuchenne, tv, lodówki, podgrzewacze do butelek, przewijaki oraz wanienki i wc, oraz na korytarzu porodówki stanęły dwa fotele rekreacyjne z funkcją masażu z którego mogą korzystać rodzice całą dobę. Dziękujemy Sponsorom : Starostwo Powiatowe w Sandomierzu, Fundacja Banku PKO, Bank Spółdzielczy w Sandomierzu, Gmina Gorzyce. Szczytnym gestem wykazali się prywatni sponsorzy, którym dziękujemy z całego serca za przekazanie środków finansowych, a którzy zapragnęli anonimowości.
Informujemy, że od dzisiaj mogą uczestniczyć ojcowie podczas porodów, którym wykonamy bezpłatne testy na Covid-19, dzięki pozyskanym środkom od sponsorów. Zachęcamy do skorzystania z Naszego oddziału oraz dziękujemy za obecne statystyki, które wskazują znaczny wzrost porodów
Zespół Położniczo-Ginekologiczny 

 

1.jpg 10.jpg 11.jpg

12.jpg 13.jpg 14.jpg

15.jpg 16.jpg 17.jpg

18.jpg 19.jpg 2.jpg

20.jpg 21.jpg 22.jpg

23.jpg 24.jpg 25.jpg

26.jpg 27.jpg 28.jpg

29.jpg 3.jpg 30.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg