DSC08530"Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją"

Dnia 23 lutego 2024 roku obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją. Pracownicy Sandomierskiego Centrum Zdrowia Psychicznego wspólnie z Urzędem Miasta organizują w tym dniu bezpłatne konsultacje. Od godziny 10:00 do godziny 13:00 w budynku przy ul. Mariackiej 1 dostępni będą sandomierscy specjaliści z dziedziny psychiatrii i psychologii. Plakat promujący wydarzenie znajduje się w rozwinięciu. Serdecznie zapraszamy.


"Podsumowanie - I ONKOLOGICZNEJ BIAŁEJ SOBOTY"

ramach akcji profilaktycznej I Onkologicznej Białej Soboty przeprowadzonej w dniu 03.02.2024 w SSDS w Sandomierzu skorzystało 25 kobiet, u których wykonano badania mammograficzne oraz 20 kobiet, u których wykonano badania cytologiczne. W Zakładzie Radiologii pacjentki przed badaniem miały przeprowadzane konsultacje onkologiczne ze specjalistą onkologiem: lek. Iwoną Drab-Mazur.

Odzew na naszą akcję był na tyle duży, że postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom i powtórzyć akcję w dniu 09.03.2024 w godz. 9:00-15:00 na tych samych warunkach co poprzednio.


DSC08530"ONKOLOGICZNA BIAŁA SOBOTA"

W najbliższą sobotę 03.02.2024 roku w godzinach od 9,00-15,00  zapraszamy kobiety do Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu  na badania mammograficzne i cytologiczne w ramach badań profilaktycznych (scryningowych) finansowanych przez NFZ. Badania są bezpłatne i nie wymagają skierowania. Należy przedstawić dokument tożsamości.


informacjaDofinansowanie projektu ze środków PFRON w ramach programu "Dostępna Przestrzeń Publiczna”

 

Oddział Ginekologii i Położnictwa w SSDŚ w Sandomierzu realizuje w terminie od 24.11.2023 do 31.03.2024 program likwidacja barier technicznych, informacyjno-komunikacyjnych oraz wyposażenie w technologie wspomagające i urządzenia  umożliwiające skorzystanie przez osoby z niepełnosprawnością z usług świadczonych przez podmioty lecznicze posiadające umowy z NFZ. Celem projektu jest poprawa warunków pobytu i leczenia pacjentek w oddziale ginekologii i położnictwa Szpitala Specjalistycznego Ducha Świętego w Sandomierzu z różnymi niepełnosprawnościami ruchowymi, poprzez zakup sprzętu medycznego.


Oddział Położniczo-Ginekologiczny w nowej odsłonie - porody rodzinneMasz problem ze zdrowiem psychicznym? Profesjonaliści z zakresu opieki psychiatrycznej zapraszają.

Profesjonaliści z zakresu opieki psychiatrycznej zapraszają codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:   8:00 – 18:00 do Punktu Zgłoszeniowo Koordynacyjnego CZP (budynek Poradni Zdrowia Psychicznego). Wspólnie poszukamy rozwiązań udzielimy wsparcia ustalimy plan opieki i leczenia. Przyjęcia bez ustalenia wcześniejszych terminów. W razie potrzeby zadzwoń pod numer: 798 – 913 – 661
NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZISIAJ!
.

Plan udzielania zamówień publicznych na rok 2024.

 Plan postępowań na rok 2024 [ pobierz ].


informacja Informacja:  07.11.2023 roku

W związku z narastającą liczbą infekcji wirusowych, w tym zakażeń wirusem SARS-CoV-2, zaleca się:

1. Podczas odwiedzin w oddziale stosowanie maseczek jednorazowych

2. Zakaz odwiedzin przez osoby z objawami infekcji dróg oddechowych

3. Ograniczenie odwiedzin do jednego odwiedzającego u pacjenta w czasie nie dłuższym niż 15 minut w godz. 13-19 (zgodnie z regulaminem odwiedzin)

4. Odwiedzanie pacjentów objętych izolacją wyłącznie za zgodą personelu medycznego, z zastosowaniem wskazówek dotyczących zasad stosowania środków ochrony indywidualnej